Hemen Fiyat Al

Fiyat Al

Avrupa’da Plastik Cerrahi alanında birçok uluslararası eğitim ve kurslara katıldı. 2000 yılından bu yana saç ekimi sektöründe hizmet vermektedir. Edindiği mesleki tecrübelerin doğrultusunda Estecenter Plastik Cerrahi Merkezi’ni kurdu.

Sektörde 1000’den fazla TV programına uzman olarak katıldı. Ayrıca Beyaz Tv’de Sağlık Zamanı isimli programın uzun yıllar sunuculuğunu ve moderatörlüğünü yaptı. Gazete ve dergilerde saç ekimi alanının önemi ve Türkiye’deki yeri hakkında köşe yazarlığı yaptı. Saç ekimi ile alakalı birçok modern tekniği Türkiye’ye getirilmesine öncülük edip, eğitimlerinde yer alarak sektöre büyük ölçüde katkıda bulundu.

Buna ek olarak, Türkiye Saç Ekimi Kurumları ve Çalışanları Derneği’nin kuruluşunda öncü rol alarak Başkan Yardımcılığı görevini üstlendi. Bu sayede Sektöre belirli standartların getirilmesi ve üst düzey hizmet kalitesinin korunması üzerine çalışmalar yaptı.

Başta ABD, Almanya, Fransa ve sektörün öncüsü olan diğer ülkelerde birçok konferans ve seminere katılıp, Estecenter’ın öncülüğünde Medikal Turizmin ülkemizdeki gelişimine büyük katkı sağladı. Plastik Cerrahi sektörünün en önemli kuruluşlarından biri olan ABD merkezli ISHRS kuruluşunun seminerlerine katılarak, bu kuruluşun en önemli katılım sertifikalarından biri olan ISHRS sertifikasını aldı. Sektöre saç ekimi alanında birçok yenilik getirdi. Bu noktada birçok uzman doktor ve saç ekimi sağlık personelinin yetişmesine destek vererek, Türkiye’deki saç ekimi ve plastik cerrahi alanlarının büyümesine önemli katkılarda bulundu.

Yaptığı TV programları ve katıldığı röportajlar sayesinde Türk Halkı’nın saç ekimi alanında önemli ölçüde bilinçlenmesi konusunda öncü rol üstlendi. Estecenter’da alanında uzman doktor kadrosu ve tecrübeli ekibiyle beraber 20000’in üzerinde saç ekimi operasyonu gerçekleştirerek birçok kişinin imajına katkıda bulunarak hayallerine ulaşmalarını sağladı. Şu anda Estecenter’da CEO görevini üstleniyor, 2 plastik cerrahi uzmanı, 3 uzman doktor, 2 pratisyen doktor, 2 anestezi uzmanı ve 100’den fazla sağlık personelimizin koordinasyonu ve eğitimlerini sağlayarak Beşiktaş Fulya’daki hastanemizde plastik cerrahi ve saç ekimi alanında birçok danışanlarına üst düzey hizmet verilmesinde kilit rol oynamaktadır.