İbrahim Çevik

Estecenter Plastik Cerrahi Merkezi Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Çevik, 1998 yılında Osmaniye Sağlık Meslek Lisesi’ni bitirdi.

Kısa bir süre sonra sektöre giren ve saç ekimi konusunda Türkiye’nin ilk çalışmalarında yer alan İbrahim Çevik, 17 yılda yirmi binin üzerinde başarılı saç operasyonu gerçekleştirdi. Dünyada saç ekimi alanındaki gelişmeleri yakından takip eden Çevik, bu alandaki birçok kongreye katıldı; pek çok televizyon programına da uzman konuk ve sunucu olarak davet edildi.

2007 yılında Estehair Saç Ekim Merkezi’ni kuran Çevik, Türkiye’nin dünyanın bir numaralı saç ekim merkezi olmasında önemli bir rol oynadı. Avrupa’dan Orta Doğu’ya dünyanın dört bir yanından hastaları kabul eden ve başarılı operasyonlarla onları kaybettikleri saçlarına geri kavuşturan İbrahim Çevik, “Kendine Bir Güzellik Yap” hedefi doğrultusunda 2014 yılında Estecenter Plastik Cerrahi Merkezi’ni kurdu.

İbrahim Çevik, saç estetiği konusundaki uzmanlığı ve estetik merkezi konusundaki işletmecilik deneyimleriyle Estecenter’ı uluslararası bir markaya dönüştürme heyecanıyla çalışmalarına devam ediyor.

 
 İbrahim ÇEVİK videoları için tıklayınız