Hemen Fiyat Al

Fiyat Al

Burun kemikleri önden yassı olurken bazıları yan profilden öne doğru çıkık görünebilir.Yassı kemiğe sahip olan kişilerin önden bakıldığı zaman burun kemiğinde bir geniş bir görüntü fark edilmektedir.Yan profilinden rahatsız olan bireyler burun törpüleme ameliyatı ve estetik yaptırmaktadır.

Burun törpüleme aslında bütün ameliyatlarda uygulanan bir işlemdir. Özel keskilerin yardımıyla, burun kemiğini kırmak yerine burun kemikleri kesilmektedir.Bazen de burun kemiği törpülenerek (traş) inceltilmektedir.

Burun törpüleme işlemi yapıldıktan sonra yan profilden görüntü düzelmektedir. Ancak ön kısımdan bakıldığında burunda bir genişleme görmek mümkün olacaktır.

Burnunun yan profilinden rahatsız olan kişiler için uygulanan burun ameliyatı ile ilgili fiyatlar araştırılmaktadır. Ancak belirli bir fiyat olmayıp burun törpüleme ameliyat fiyatları bazı etkilere göre farklılık gösterebilir.

Burun Törpüleme Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

Türkiye’de tıp ve estetik işlemleri son dönemlerde hızla ilerlemiş ve kendiniz geliştirmiştir.Kaliteli bir burun törpüleme için burun törpüleme ücretleri normal aralıklarda olabilmektedir. Sonuçta bir estetik ameliyatı hizmet ya da mal satın almak değildir.Burun törpüleme işlemi yaptırmak için çok iyi araştırılması gerekmektedir.

Burun törpüleme ameliyat fiyatlarını etkileyen faktörler şu şekilde sıralanabilir;

 1.  Operasyon Öncesi İşlemler
 2. Operasyon Sonrası Diğer Hizmetler
 3.  Hastanede Yatış Gün Sayısı
 4. Operasyonun Yapıldığı Hastane
 5.  Ameliyatta Kullanılan Ekstra Malzemeler
 6.  Ameliyatta Kullanılan Anestezi Türü
 7.  Ameliyatta Görev Alan Anestezist Ücreti
 8. Hastanenin Yer Almış Olduğu Semt
 9. Ameliyatın Yapıldığı Şehir

Gibi etmenler burun törpüleme fiyatları ile ilgili değişmelere neden olabilmektedir.

 • Ayrıca konfor ve oda hizmetinin yanı sıra ameliyatta uygulanan narkoz ve operasyonda kullanılan malzemenin kalitesi de fiyatları etkilemektedir.
 • Burun törpüleme fiyatlarının minimum 2500-3000 TL olmasına dikkat edilmesi gerekmektedir.
 • Çünkü günümüz şartlarında bu fiyatın aşağısında tatmin edici bir hizmet alamayabilirsiniz.

Burun Törpüleme Ücretleri Alt ve Üst Sınırı

Burun törpüleme ya da estetik alt sınırı 2500 diyebiliriz. Üst sınırı ise 15000 ve 20000 arasında değişmektedir.

Burun ameliyatından sonra beğenmeyip 2. Ya da 3. Ameliyat yapılıyor ise ve burunda aşırı şekil bozukluğu varsa yapılacak cerrahi işlem fiyatları değişmektedir.Burun ameliyatı yaptıracağınız doktorun başarılı olması ve kariyeri de önemli noktalardan biridir.

Burun törpüleme ücreti için hastane masraflarının ön planda tutulduğu durumlarda yaklaşık 5 ya da 6 bin arasında değişmeler görülmektedir.

Ayrıca burun ameliyatları kesinlikle konusunda uzman bir hastanede yapılmalıdır. Muayene gibi ortamlarda kişilere anestezi verilmemelidir.

Türkiye, burun törpüleme işlemlerini diğer ülkelere oranla daha uygun fiyatta yapmaktadır. Çok yüksek bir fiyat ödeniyorsa, genellikle oda fiyatları ve diğer çeşitli hizmetlerin tutarı hesaplanıyor diyebiliriz.